Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seray erkeklere güvenmiyor!

Seray erkeklere güvenmiyor!

Rolü gereği erkek düşmanını canlandıran Seray Sever, gerçekte de dizideki gibi tavrı olduğunu itiraf etti.

Başrollerini Hakan Yılmaz ve Şebnem Dönmez ile paylaşacağı, TGRT'de "Erkeksen Seyret" adlı bir diziye başlayacağını belirten Sever, dizide erkek düşmanı bir televizyoncuyu canlandıracağını söyledi. Sever "Benim için çok keyifli, dişi bir rol. Son 1,5 yıldır sevgilim yok ama erkeklere pek güvendiğimi söyleyemem gerçekte de erkeklere karşı dizideki gibi bir tavrım var ' diyen Sever, 'Ben her zaman tarafıyım. Kadını kolluyorum' dedi.

Ben bu dizi için sarışına döndüm ve koyu renk sevdiğim halde gittim yönetmen istedi diye sarıya boyattım. Kurtlar vadisi'nde kırmızıydı. Oyunculuk böyle bir değişim. Necati'ye direk birşey demiyorum. Halkın izleyip kabul ettiği bir dizi. Ben ilk başlarda onun oyunculuğu olmadığı için birabir biliyorum uzun sürüyordu sahnelerimiz, ne diyeyim ki! Elektriğimiz tutmadı, enerjimi de belli etmeşimdir. sevmiyor sıkıntım yok tabii de durum böyleydi. Son bölümlerinde o da gelişti, iyi bir ekip ile çalıştı ve dizi reyting rekorları kırdı. Ben baştaki bölümler için söylemiştim. yanlış anlaşılmasın' dedi.
Yayın tarihi: 07.10.2006
623
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.