Magazin

Şenlendirici'nin eşi evi terk etti

Şenlendirici'nin eşi evi terk etti

Adı Deniz Seki'yle aşk dedikodusuna karışan klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'nin eşi, evi terketti.

İsmi manken Ece Gürsel'den sonra şimdilerde popçu Deniz Seki'yle birlikte anılmaya başlanan klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'nin yuvası yıkılıyor. Şenlendirici'nin eşi Nazire Hanım, ünlü klarnetçi'den boşanacağını ve evi terkettiğini söyledi.

Nazire Şenlendirici, eşinin bir haftadır eve gelmediğini ve geçtiğimiz günlerde Deniz Seki'yle birlikte görüldüğü stüdyoda yatıp kalktığını belirtti. Ünlü klarnetçinin akşamları eve uğrayıp çocuklarını görüp gittiğini vurgulayan Nazire Hanım, eşinin kameralar önünde söyledikleri karşısında şok olduğunu ve evi terketme kararı aldığnı söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Deniz Seki'yle birlikte çalıştıkları stüdyoda kameralara konuşan Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki'nin evine gidip gitmediği konusunda "Bu benim özel hayatım, gitmiş olabilirim de olmayabilirim de. Hayat benim hayatım" demişti. Nazire Hanım, bu sözlere çok sinirlendiğini, iki çocuğu olan bir adamın böyle konuşamayacağını belirtti.

Ece Gürsel'le yakalandığında eşinin açıklamalarından tatmin olduğunu ancak Deniz Seki'yle görüntülerinin ve açıklamalarının bardağı taşırdığını dile getirdi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 02.04.2007
241
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.