Magazin

'Seni de bebeğini de öldüreceğiz'

'Seni de bebeğini de öldüreceğiz'

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Ancak Adele anne olduğu duyulur duyulmaz Twitter üzerinden saldırıya uğradı.

Erkek arkadaşı Simon Konecki ile birlikte bir erkek çocuk sahibi olan şarkıcı Adele anneliğin tadını çıkartırken, sosyal medyada yayınlanan ve bebeği için söylenen bazı iletiler sanatçıyı üzeceğe benziyor.

"21" albümüyle tüm dünyada uzun süre müzik listelerinin zirvesinden inmeyen Adele için Twitter’da yazılan rahatsız edici mesajlardan biri şöyleydi:

“Adele’in çocuğu olmuş. Bebek şişman ve engelli mi? Herhalde çoktan çocuğu öldürmüştür (yüksek sesle gülüyorum)“

Adele’in ‘hayranı olmayan’ gruptan bir diğer kişi ise İngiltere’ye gidip, şarkıcıyı öldüreceğini yazarken, mesaja cevap veren başka bir kullanıcı bebeği de kendisinin öldüreceğini yazdı.

Sosyal medyada anne ve bebeğiyle ilgili çirkin mesajlar dolaşırken, “Rolling in the Deep”in ünlü şarkıcısının ortağı Dan Wilson, Daily Mirror gazetesine bir açıklama yaparak Adele’in hayatının en mutlu günlerini yaşadığını söyledi. Wilson, “Artık hayatında bebeğine odaklanacağı yeni bir dönem başladı” dedi. Cuma günü doğum yapan Adele’in yakın arkadaşları ise, ünlü şarkıcının “mutluluktan kendinden geçtiğini” belirtti.

(Posta)

Yayın tarihi: 22.10.2012
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.