Magazin

Senfonik aşk dört ayda bitti

Senfonik aşk dört ayda bitti

Ünlü oyuncu Hande Ataizi ile ünlü piyanist Fazıl Say'ın aşkı dört ayda bitti. Çift, iki gün önce yollarını ayırdı.

Yaklaşık dört ay önce Hande Ataizi'nin, Fazıl Say'ın Eskişehir'deki konserine gitmesiyle ortaya çıkan ilişki, Ataizi'nin "Ben popüler kültürü temsil ediyorum, Fazıl daha sofistike bir kültürü" açıklamasıyla manşetlere taşınmıştı.

Ayrılığın nedeni olarak, Fazıl Say'ın bir ay önce verdiği röportajda, "Hande'den önce çok cimriydim, şimdi para harcamaya başladım" açıklamasının gösteriliyor. Röportajın ardından, "Ben para kazanan bir kadınım, kaldı ki Fazıl da dünyanın en iyi kazanan piyanisti değil" diyen Ataizi'nin kamuoyunda "Fazıl Say'ın parasını yiyor" imajından çok rahatsız olduğu için sık sık Say'la tartıştığı, röportajlarında daha dikkatli olması için ünlü piyanisti uyardığı öğrenildi.

İki hafta önce rahminden operasyon geçiren Ataizi'nin yanında Say'ın olmaması da ayrılığı hızlandırdı. Konu hakkında konuşan Ataizi, "Yaklaşık bir aydır aramızda problemler vardı, çözemedik. Biz de ayrılmanın en iyisi olacağına karar verdik" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.04.2007
473
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.