Magazin

Senfonik aşk belgelendi

Senfonik aşk belgelendi

Hande Ataizi ile piyano virtüözü Fazıl Say önceki akşam yakalanarak aralarındaki aşk da belgelenmiş oldu.

Son günlerde magazin kulislerinde dedikoduları çıkan ünlü oyuncu Hande Ataizi ile piyano virtüözü Fazıl Say önceki akşam magazin muhabirlerine yakalanarak aralarındaki aşk da belgelenmiş oldu.

Mahsun Kırmızıgül'ün çellist Mine Çangal aşkının ortaya çıkmasından sonra,yaz ayı başlarında genç sevgilisi Mert İncekara'dan ayrılan oyuncu Hande Ataizi ile piyano virtüözü Fazıl Say aşkıda magazin gündemine bomba gibi düştü. Her yere birlikte gittiklerine dair dedikoduları çıkan ve son olarak bir hafta önce Eskişehir'de başbaşa kaldıkları söylenen ikilinin aşkı önceki akşam gün yüzüne çıktı.

BİR GECEDE İKİ KEZ YAKALANDILAR
Yeni aşıklar geçtiğimiz gece erken saatlerde yanlarında bir bayan arkadaşlarıyla birlikte önce Cihangir'in tanınmış cafelerinde Smyrina'da başbaşa yiyerek sohbet etti. Çıkışta magazin muhabirlerini karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemeyen ikili daha sonra Nİşantaşı Salomanje'ye geçti... Gecenin geç saatlerine kadar Nişantaşı salomanje'de başbaşa eğlenen Hande Ataizi ile Fazıl Say,gecenin sonunda kapıda bekleyen medya mensuplarının, 'Yeni bir aşk mı başlıyor' sorusunu yanıtsız bırakarak aynı araca binerek hızla uzaklaştılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.12.2006
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.