Magazin

Şener'den Şok Açıklama! ''Ortada zina var!''

Şener'den Şok Açıklama! ''Ortada zina var!''

Demet Şener, önceki gün Nişantaşı’nda düzenlenen bir mağazasının açılışında gene ağzına gelene saydı.

Demet Şener'in İbrahim Kutluay'a kızgınlığı geçmiyor. Geçtiğimiz günlerde magazin muhabirlerine konuşan Şener; ‘Ortada zina var, elimde doküman ve belgeler var' dedi.

‘Şu an zinadan dolayı boşanma davası açtık' diyen Demet Şener şöyle devam etti:

‘İcra davası açıldı, öyle bir dava var, biz olmayan bir şeyi söylemeyiz, bir davada bitecek değil, mal paylaşımı davası açmadık, zinadan dolayı bir dava açtık, zinadan dolayı tazminat davası açtık, mal paylaşım davası açmadık. Belki de açmayacağız, o belli olmaz, delillerimizi de sunduk. Çok net olduğum için kararım da net. Ben de suçlu olsam ben de susarım.'Şener İstanbul Bebek parkında eski eşi İbrahim Kutluay'la karşılaşması sonrası çıkan haberlere de yorum yaptı. Şener, ‘Bu insan evimden çocuklarımızı alıp getiriyor, biz sadece Bebek parkında mı karşılaşacağız? Ortak çocuklarımız var, elbet ömür boyu karşılaşacağız, evimin kapısında görüyorum ben, çocukları alıyor geri getiriyor' dedi.

İbrahim Kutluay'a karşı ne hissettiği sorulunca ise Şener, ‘Sadece çocuklarımın babası, ne yazık ki! Pişman değilim' dedi.

 

 

Yayın tarihi: 12.04.2017
2384
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.