Magazin

'Senden çocuk istiyorum'

'Senden çocuk istiyorum'

Onur Şan, Seda Sayan'dan çocuk istediğini bir kez daha dile getirdi.

Güncellenme tarihi:
Antalya'nın Serik İlçesi'ne bağlı Boğazkent Belediyesi'nin bu yıl 2'ncisini düzenlediği 'Sevgi ve Barış Festivali'nde konser veren ünlü sanatçı Seda Sayan ve eşi Onur Şan, Boğazkentlileri coşturdu.
Sevgi ve Barış Festivali'ne katılan Seda Sayan ve eşi Onur Şan'a hayranları yoğun ilgi gösterdi. Dün akşam düzenlenen konserde sahneye ilk Onur Şan çıktı. Şan, yarım saat süren konseri sırasında sahneden inip seyircilerin arasında dolaşırken annesinin kucağındaki bir çocuğu sevdi. Onur Şan, sahneden "Ben de Seda'dan çocuk istiyorum" diye seslendi. Şan'dan sonra sahneye çıkan Seda Sayan seyircilere "Annelerimizi, babalarımızı sevelim onlar bizim için çok önemli, onları yaşarken sevelim" dedi. Sayan, konseri sırasında sahneye gelen küçük çocuğu severken, çocuğun emziği ile ilgili espiriler yaptı. Sayan, "Bu çocuklar emziği gördüğü zaman arkadan gelirler. Oğlum Oğulcan'a küçüklüğünde emziğini bıraktıramıyorduk. Annemle birlikte pamuk sararak bıraktırdık" dedi. Gecede Seda Sayan, Sezen Aksu'nun kendisi için bestelediği 'Annem' şarkısını eşi Onur Şan'ın bağlaması eşliğinde söyledi. Şarkı sonrası Onur Şan, "Seni de seviyorum, ananı da seviyorum, kendi annemi de seviyorum. İyi ki seni sevmişim" dedi. İkili, gece boyunca birbirine sarılarak şarkı söyledi, dans etti. Geceye Boğazkent Belediye Başkanı AKP'li Cengiz Gökoğlu ve Serik Belediye Başkanı MHP'li Mehmet Habalı da katıldı.
Yayın tarihi: 23.08.2008
457
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.