Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şenay'dan bombalar

Şenay'dan bombalar

Ünlü manken Şenay Akay, sessizliğini bozdu ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

'Otomobil Osman' lakaplı eski sevgilisi Osman Güney hakkında önemli açıklamalarda bulunan Akay, asıl çarpıcı açıklamayı kendisine sözlü tacizde bulunduğunu iddia ettiği Antalya Ticaret Odası Başkanı Kemal Özgen hakkında yaptı. Ünlü manken, "Seçimler yaklaştığı için Kemal Özgen konuşmamam için bana para teklif etti" dedi.

Beş yıl önce Best Model gecesinde giydiğiniz o transparan kıyafetin hâlâ konuşulduğunu biliyor musunuz?
Biliyorum. Yıllarca da konuşulmaya devam edecek. Oysa hayatımda bir kere transparan giymiştim. Hem de hiç istemeyerek. Neden giydiğimin sebeplerini anlatabilirim ama insanlar görmek istedikleri gibi görmeye devam edecekler. O yüzden eski defterleri açmaya hiç gerek yok.

Bence bu konuyu boş vermeyelim. Neden giymiştiniz?
Eşim giymemi istedi.

Eşiniz "Ben giymesini istedim" demişti ve bu sözlerinden dolayı da eleştirilmişti. Bir erkek karısına böyle bir kıyafeti hangi ruh hali içinde giydirmiş olabilir?
Bilmem...

Sizden boşanmak istiyordu ve böyle bir plan yapmış olabilir mi?
Yok canım, o kadar kötü olmak istemiyorum (Gülüşmeler). Öyle olması gerekiyordu. Ayrıca beni aldattığını öğrenince boşanmayı kendim istedim... Neyse, o elbiseyi giydiğime pişman mıyım? Hayır, değilim. Ama şimdi o görüntüme baktığımda kendimi hiç de güzel bulmuyorum. Ayrıca saçım ve makyajım da çok kötüydü. Zaten o saç modelini ve makyajı da Buğra Bey istemişti.
1268
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.