Magazin

Şenay Akay:''Önce Dudağımdan Öpmeye Kalktı, Sonra Darp Etti''

Şenay Akay:''Önce Dudağımdan Öpmeye Kalktı, Sonra Darp Etti''

Manken Şenay Akay, iki eski yapımcıya taciz davası açmıştı. İfade veren Şenay Akay, 'Beni kapattıkları oda da 6 erkek vardı' diyerek korkunç anları anlattı

Ünlü manken Şenay Akay ile bir dönem sunuculuğunu yaptığı programın yapımcıları arasındaki dava sürüyor.

Geçtiğimiz günlerde görülen davada mahkeme ünlü mankeni dinledi. Şenay Akay, olayı şöyle anlattı: "A.S. kendisini darp ettiğimi söylüyor ama bu mümkün değil. Ben tacize uğradım." 'KÜFÜR ETTİ'

Şenay Akay, şöyle devam etti: "Para yüzünden tartıştığım yapım ekibinden T.S. kapıyı kilitledi. Bana küfür etti. Kardeşi ise beni dudağımdan öpmeye kalktı, ardından darp etti. Ben altı erkeğin bulunduğu bir odadaydım. Orada bir erkeği darp etmem mümkün değil. Psikolojim bozuldu."

KARŞILIKLI DAVA AÇILMIŞTI

İddiaya göre Şenay Akay, bir TV kanalında sunduğu programdan parasını alamadı. Bunun üzerine yapım şirketinden iki görevli ile tartıştı. Ardından Şenay Akay, "Tacize uğradım, darp edildim" diye şikayetçi oldu. Yapım şirketinden iki kişi ise Şenay Akay'ın kendilerini darp edip tehdit ettiğini söyleyerek davacı oldu.

Kaynak:Posta

Yayın tarihi: 22.02.2017
7573
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.