Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şenay Akay'ı lezbiyen sorusu kızdırdı

Şenay Akay'ı lezbiyen sorusu kızdırdı

Dizi çekimleri için Diyarbakır'da bulunan Şenay Akay,'lezbiyen misiniz' sorusuna çok sinirlendi.

Manken Şenay Akay, Diyarbakır'da özel bir televizyon kanalı için çekimlerine başlanan 'Kara Güneş' adlı dizide Güneydoğu'da görev yapan gazeteci kızı canlandıracak. İlk kez bir dizide rol alacağını söyleyen Akay, bir gazetecinin 'Hakkınızda lezbiyen iddiaları var' şeklindeki sorusuna sinirlenip, gazeteciye azarladı.

Özel Bir televizyon kanalında yayınlanacak olan Kara Güneş adlı dizinin tanıtım gecesi Diyarbakır'da yönetmen Gani Rüzgar Şavata, dizinin başrol oyuncularından manken Şenay Akay ile dizi ekibi tarafından tanıtıldı. Sinama flmine de uyarlanacak dizide 7 ayrı konunun işleneceğini belirten yönetmen Şavata, 30 bölümden oluşan dizinin tümünün Diyarbakır'da çekileceğini söyledi.

Gani Rüzgar Şavata, Şanlıurfa'da kan yoluyla AİDS bulaşan ailenin durumunu ortaya çıkaran gazateci rolünü Şenay Akay'ın oynayacağını söyledi.Güneydoğu'da çalışan bir gazeteciyi canlandıracak olan manken Akay, bölgede görev yapan gazetecilerin zor şartlar altında çalıştıklarını ve dizideki rolünü zevkle üstlendiğini söyledi.

İlk kez bir dizide rol aldığını belirten manken Akay, fotoğraf makinesi ile gazetecilere poz verdi. Bir gazetecinin 'Hakkınızda lezbiyen iddiaları var' şeklindeki sorusuna sinirlenen Akay, "Soru uslubün çok yanlış. Bu sorulara cevap vermem" dedi. Akay'ın daha sonra bir köşede gazeteciye tepkisini sürdürdüğü görüldü.
(Hürriyet/Kelebek)
596
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.