Magazin

Senaryoyu arka koltukta unutunca...

Senaryoyu arka koltukta unutunca...

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç, arabasının arka koltuğunda dizinin iki bölüm sonraki senaryosunu unutunca ortaya çıktı...

Güncellenme tarihi:

ÖNCEKİ gün bağlı bulunduğu ajansın ofisini ziyaret eden Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç, a Basın mensuplarının arabasının içini görüntülediğini gören Ergenç, hemen dışarı çıkarak, “Yaptığınız doğru değil” diye tepki gösterdi.

Ergenç:Mimar Sinan’ı Şener Şen oynasın
Senaryo defterinin kapalı olduğunu gören sanatçı, daha sonra gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Muhteşem Yüzyıl dizisine hikâye gereği yeni isimlerin gireceğini söyleyen Ergenç, “Yeni bölümlerde çok önemli karakterler olacak. İskender Çelebi, Barbaros ve Mimar Sinan karakterleri gelecek” dedi.
Mimar Sinan karakteri için Şener Şen’in adının geçtiğinin hatırlatılması üzerine Ergenç, “Eğer Şener Şen de gelirse iyi olur. Bunlar benim konularım değil. Muhakkak iyi oyuncular olacaktır” diye konuştu.

MUHTEŞEM YÜZYIL PERDE ARKASI (FOTO GALERİ)

MUHTEŞEM HATALAR (FOTO GALERİ)

Yayın tarihi: 13.05.2012
485
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.