Magazin

Sen nasıl erkeksin?

Sen nasıl erkeksin?

Rafet El Roman'ın, "Benimle evliyken, evli bir adamla ilişkiye girdi" dediği Tuğba Altıntop, "Sen nasıl erkeksin" diye isyan etti.

Tuğba'nın fotoları sağda

Tuğba Altıntop ile Rafet El Roman arasındaki velayet davası, üç yıldır karşılıklı suçlamalarla devam ediyor. Son olarak Türkiye'deki mahkemenin çocukların velayetini kendisinden alıp anneye vermesi üzerine suskunluğunu bozan Rafet El Roman, Altıntop'un daha boşanmadan evli bir adamla ilişkiye girdiğini, çocukların velayetini de bu yüzden kendisine verdiğini öne sürmüştü.

Yatağa nasıl aldın
Roman'ın bu açıklamaları üzerine deliye dönen Altıntop, şunları söyledi: "Bu adam çocuklarından bile utanmıyor. Madem bu kadar namus düşkünü biriydin, neden 2002 yılında boşanırken bunu dilekçende belirtmedin? Madem ben bunu yaptım, sen nasıl bir erkeksin ki beni tekrar 'karın' olarak yatağına aldın, yanında dolaştırdın?"

Mahkemeye başvurdu
Rafet El Roman'ın, çocukları annelerine vermeyeceğini açıklaması üzerine Tuğba Altıntop önceki gün kızlarını icra yoluyla almak için Kadıköy İcra Müdürlüğü'ne başvurdu. Evli bir erkekle aldatıldığını öne süren eski eşi Rafet El Roman hakkında ceza ve tazminat davası açılması için başvuruda bulunduğunu söyleyen Altıntop, "Rafet namusuma dil uzatarak suç işlemiştir. İftiralar atarak kendi reklamını yapıyor" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.07.2006
331
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.