Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Sen nasıl bir o... çocuğuymuşsun'

'Sen nasıl bir o... çocuğuymuşsun'

Popçu Demet Akalın'ın dansçıları Damla Bapir ile Merve Atalar'ı neden kovduğu ortaya çıktı. Atalar, o dönem Akalın'ın ayrıldığı sevgilisi Ufuk Ceylan'la bir gecelik ilişki yaşamış.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
DEMET AKALIN BURADA Demet Akalın, geçen yıl dansçıları Damla Bapir ve Merve Atalar'la davalık olmuştu. İki dansçı, Akalın için "Bize hakaret etti" ve "Alacağımızı ödemedi" diyerek mahkemeye başvurmuştu. Sonrasında da davadan vazgeçmişlerdi. İşin aslı yeni ortaya çıktı. Demet Akalın'ın şikayetlerini geri almaları için Bapir ve Atalar'a 110 bin TL verdiği öğrenildi. Zira popçu, Atalar'a attığı küfürlü mesajlar yüzünden davanın aleyhine sonuçlanacağından korkuyordu. Peki Akalın'ı bu kadar kızdıran neydi? Hemen söyleyelim; meğer Merve Atalar, Demet Akalın Önder Bekensir ile Almanya'dayken, Galatasaray'ın kalecisi Ufuk Ceylan'la birlikte olmuş. Hem de popçunun Çeşme'deki evinde. Bunu öğrenen Akalın da dansçılarını kovmuş. Hatırlatalım, Akalın Bekensir'den ayrıldıktan sonra yeniden Ufuk Ceylan'a dönmüştü. İşte Demet'in mesajları * Sen nasıl bir o... çocuğuymuşsun. Haram, zehir, zıkkım olsun. Sakın karşıma çıkmayın. * Hiç mi arlanma duygusu yok sende! Herkes yanlış yapabilirdi ama sen benim kızımdın. (Milliyet)
564
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.