Magazin

'Sen hiç makyajlı sevişmedin mi?'

'Sen hiç makyajlı sevişmedin mi?'

Müjde Ar canlı yayında sordu: Sen hiç makyajlı sevişmedin mi Çiğdem?

NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programının geçen haftaki bölümüne Müjde Ar ile Çiğdem Anad arasındaki tartışma damgasını vurmuştu. Canlı yayına ara verdiren kavganın ardından bu hafta şenşakrak Çiğdem ve Müjde vardı.

Yine yaptı yapacağını
Bu hafta ise Müjde Ar'ın partnerine sorduğu bir soru gündeme oturdu. Sıcak filminde rol alan Ebru Akel'in konuk olduğu programda Anad, konuğuna şöyle bir soru yöneltti: "Geceleyin yatağa gitmeden önce yarım saat hazırlanırmışsın. Hani yarın bir gün bir adamla birlikte yaşamaya başlasan o uyuyacak, sen yarım saat sonra yatağa gideceksin..."

Sen hiç makyajlı sevişmedin mi?
Anad'ın bu sözleri üzerine Müjde Ar partnerine şu soruyu yöneltti: "Önce yatağa gider sonra orasını burasını siler. Sen hiç makyajlı sevişmedin mi?"

Aysun tempo tuttu
Stüdyoyu kahkahaya boğan bu sözler Aysun Kayacı'nın diline dolandı ve Kayacı "Sen hiç makyajlı sevişmedin mi?" diye bir kaç kez tempo tuttu.

Uyuyan uyur kalan sağlar bizimdir
Müjde Ar'ın bu sorusuna Çiğdem Anad, gülümsemekle yetindi. Müjde Ar ise, "Bir oyuncu normalde yüzünü temizler. Ben kendimden biliyorum. Uyuyan uyur, kalan sağlar bizimdir" diyerek konuyu kapattı.
(ensonhaber)
Yayın tarihi: 05.12.2008
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.