Magazin

Semra Hanım'ın son reyting şovu

Semra Hanım'ın son reyting şovu

Semra Yücel, önceki gün yüzünün sol tarafında uyuşma ve tansiyon bozukluğu nedeniyle Bahçelievler'de özel bir hastaneye kaldırıldı.

Bir süre önce oğlu Ata Türk'ün ölümüyle sarsılan 'Gelinim Olur musun' yarışmasının ünlü kaynanası Semra Yücel hastaneye kaldırıldı ancak baştan sona yaşananlar, Semra Hanım'ın katıldığı yarışmadaki şovlarını anımsattı.

Semra Hanım ile hastanenin şovu, dün hastanenin basın kuruluşlarına geçtiği, 'Semra Hanım saat 10.00'da hastanemize gelecek' yazılı faksıyla başladı. Semra Hanım, Bayrampaşa'daki evine giden ambulansa yürüyerek bindi, hastaneye ise sedyeyle indirildi. Yatırıldığı yatağın başında ise hastanenin afişi vardı.

Semra Hanım daha sonra uzun uzun basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bu sırada bir TV programına telefonla bağlandı. Eski eşi Hamit Türk ile tartışan Semra Hanım fenalaştı. Doktorların yaptığı açklamada 'Muayene sonrası cerrahi bir özellik saptanmamış. Hipotiroidi ve hipertansiyon teşhisiyle gözlem altına alınmıştır' denildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.10.2005
335
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.