Magazin

Semra Hanım tiyatrocu oldu

Semra Hanım tiyatrocu oldu

"Gelinim Olur musun"un olay kaynanası Semra Hanım, tiyatro sahnesine de adım attı.

'Gelinim Olur musun' adlı yarışma programında gelin adayı Sinem'e ve oğlu Ata'ya yaptığı sert çıkışlarla dikkat çeken Semra Yücel, kendine yeni bir yol çizdi.

Yarışmada ne para ödülü kazanabilen ne de düğün yapabilen, geçtiğimiz aylarda oğlunun ölümüyle iyice yıkılan Semra Hanım, 'Isırsana Beni Kokoreç' adlı tiyatro oyununda rol almaya başladı.

Fikir Seçil'den çıktı
Semra Yücel, İstanbul Komedi Tiyatrosu tarafından sahneye konulan ve çarşamba günleri Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'nde izleyici ile buluşan oyunda hemşireyi, sıradan vatandaşı ve çarşaflı bir kadını canlandırıyor. Ekibe oyunda rol alan şarkıcı Seçil'in önerisiyle dahil edilen Semra Hanım, projenin kendisi için bir nevi rehabilitasyon olacağı görüşünde.

Bu benim için terapi
Oğlunu kaybettikten kısa süre sonra tiyatro sahnesinde görünmesine bazılarının kızacağını söyleyen Yücel, 'Ama acımı duvarlara konuşarak ya da insan içine çıkmayarak dindiremem. Bu tiyatro bana terapi olacak' dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.12.2005
442
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.