Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Semra Hanım sonunda çark etti

Semra Hanım sonunda çark etti

Show TV'nin ilgiyle izlenen yarışma programı 'Gelinim Olur musun'da son dakika sürprizi.

Yarışmanın ilk gününden bu yana Sinem'i istemeyen Semra Hanım, Ata'nın genç kız ile evlenmesine razı oldu. Adaylar, önceki gece yayımlanan programda, sunucu Ebru Akel ile görüşerek kararlarını açıkladı.

"En şanslı gelin olacaksın"
Karar öncesi oğluyla bir odada konuşan Semra Hanım, Ata'nın 'Sinem'in geçmişi değil, geleceğimiz önemli' sözleriyle yelkenleri suya indirdi. Genç kızın yanına gidip 'Bu evin en şanslı gelini sen olacaksın' diyen Semra Hanım, ardından sessizliğe gömüldü.

Ailesiyle biraraya gelen Sinem, anne ve babasının onayını aldı. Odaya giren Ata da evlilik kararını açıkladı. Sinem'in babasına sımsıkı sarılan Ata, aile bireylerinin onayını aldı. Görüşme odasına geçen Semra Hanım, bu ilişkiyi hala onaylamadığını, oğlu istediği için Sinem'i kabul ettiğini açıkladı. Ata'nın babası Hamit Türk de, Sinem'i gelin olarak istediğini söyledi. Şimdi tüm gözler

Cuma akşamı canlı olarak ekrana gelecek final gecesine çevrildi. Eğer Semra Hanım son anda sözünden dönmezse Sinem ile Ata evden çift olarak çıkacak.

Rakiplerini ezdi geçti
'Gelinim Olur musun' yine tüm Türkiye'yi ekran başına kilitledi. Programın yayımlandığı Pazartesi gecesi, Show TV günü birincilikle kapattı. Program, 14.7 reyting ve 35.8 share ile güçlü rakiplerini geride bıraktı.
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.