Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sema'dan Pınar'a destek

Sema'dan Pınar'a destek

Ünlü manken Sema Şimşek, arkadaşı Pınar Altuğ'la ilgili bir radyoda yapılan espri üzerine çileden çıktı.

Radyo programında Yağmur Atacan'ın, "Pınar'ın en çok sırtını seviyorum" şeklindeki sözlerini yorumlayan iki sunucunun, "Tabii ki sever, Pınar'ın sırtından para kazanıyor" demesine çok sinirlenen Şimşek, "Bu espriyi duyunca kan beynime sıçradı. 'Ne ayıp, niye böyle konuşuyorlar' diye arabanın içinde kendi kendime söylenip durdum" diyerek radyoda yapılan espriye kızdığını dile getirdi.

Radyo programını dinledikten birkaç gün sonra Ankara'da bir tanıtıma katılan Sema Şimşek, "Bana Pınar'ın sırtı sorulunca ben de, 'Pınar'ın sırtı çok güzel. Zayıflayınca çok daha güzel oldu... Onların ilişkileri kimseyi ilgilendirmez. Bu konuda çok üzerlerine gidiliyor. Hatta geçen gün bir radyo programında kötü bir espri yapıldı. Yağmur'un Pınar'ın sırtını tabii ki beğeneceğini, çünkü onun sırtından geçindiğini söylediler. Bu çok ayıp bir şey' dedim. Benim bütün bu konuşmalarımı kesip, 'Yağmur, Pınar'ın sırtından geçiniyor' cümlesini alıp, haber yapmışlar. İzleyince şok oldum. Hemen Pınar'ı aradım ve durumu izah ettim. Allah'tan bana inandılar. Ama yine de böyle bir tartışmaya sebep olduğum için her ikisinden de özür diledim" dedi.
(Hürriyet)
532
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.