Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Selülitlerimi yok ettiğimin resmidir'

'Selülitlerimi yok ettiğimin resmidir'

Gülben Ergen sahneye, selülit tedavisi görmeden önce ve sonra çekilmiş fotoğraflarıyla çıktı.

Dört yıldır yaş günlerini Hisar Konserleri'nde kutlayan Gülben Ergen, geleneği bu yıl da bozmadı. Dans ve ritim grubu "Shaolin Gong Fu Zen" ile sahneye çıkan Ergen, 33'üncü yaşını sevenleriyle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

SELÜLİT TARTIŞMASI
Konser Gülben Ergen'indi... Ama gecede neredeyse Hülya Avşar'ın ismi daha çok zikredildi. İzleyiciler arasındaki Arto, dilinden Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nu düşürmedi. Örnek mi? Konser sırasında Gülben Ergen'e krem hediye edilince Arto, "Seni annenle, yani Hülya Avşar ilekarıştırdılar herhalde" diye "espri" yaptı!

İngiliz bir doktor tarafından Türk sosyetesinin en güzel yüzlü kadını olarak seçilen Siren Ertan da diline Hülya Avşar'ı dolayanlar arasındaydı. Ertan, güzel seçilmesiyle ilgili olarak Gülben Ergen'e "Bence sizi ve Hülya Avşar'ı görmediler, ondan beni seçtiler" dedi.

Gülben Ergen, Hülya Avşar'ın bikinili fotoğraflarının yayınlanmasından sonra başlayan "göbekli" ve "selülitli" tartışmalarına da kendi meşrebince son noktayı koydu. Ergen sahneye, selülit tedavisi görmeden önce ve sonra çekilmiş fotoğraflarıyla çıktı.
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.