Magazin

Selülit tartışması podyuma sıçradı

Selülit tartışması podyuma sıçradı

Hülya Avşar, Seda Sayan ve Gülben Ergen arasında geçtiğimiz hafta başlayan selülit tartışması, podyum dünyasına sıçradı.

Reha Muntar 14 Temmuz'da Vatan'daki köşesinde selülitli mankenleri modacı Barbaros Şansal'a sormuş ve aldığı cevabı da yayınlamıştı. Şansal'ın Muhtar'ın köşesinde yer alan "Kim selülitli kim değil biliriz" sözleri ve selülitliler listesi, yeni bir tartışma başlattı.

SELÜLİTLİ CEPHE
ECE GÜRSEL: Herkeste olduğu kadar benim de selülitim var. Ayrıca selülitli listesindeki mankenlerin hepsi daha çok iş yapıyor. Selülitsiz mankenler listesindeki isimlerin ise iki-üçü işlerde boy gösteriyor. Güzide Duran, spor yapsınlar demiş. Onun tavsiyelerine ihtiyacım yok. Güzide, bence zurnanın son deliği.

AYSU BACEOĞLU: Barbaros Şansal'ın bu kadar dikkatli gözü varsa, o zaman giydirdiği sosyetik güzellerin selülitini de açıklasın. Bizi açıklamasını biliyor, onların da hepsinde selülit var. Eğer yürekliyse onları da açıklasın.

SELÜLİTSİZ CEPHE
GÜZİDE DURAN: Ben dahil tüm kadınların bu sorunu var. Dünyaca ünlü top modeller bile bunu itiraf ediyor. Hülya Avşar'ı çok yakından gördüm, bence mükemmel ve fit bir vücudu var. Bazen ışık da yanıltabiliyor insanı. Şenay Akay'ın, 'Mankenleri cast ajanslarında çırılçıplak soyuyorlar' açıklamasında doğruluk payı var. Selilüt var mı yok mu diye bakıyorlar. Şenay onu söyle-miştir.

HANDE SUBAŞI: Selülitli mankenler çok para kazanıyor olabilir, ama ben dönerci açılışına gitmem. Bu tercih meselesi, tanıtım mankenleri yapıyor bunları. Ben tanıtım mankeni değilim. Aslında bu işverenin tercihidir. Beklentileri olan kişiler seçiyor ve o beklentileri karşılayacak insanlar tanıtıma gidiyor. Bu da ayrı bir iş.

Selülit top 10
Modacı Barbaros Şansal'ın Reha Muhtar'ın köşesinde yayınlanan selülitli mankenlerin adları şöyle:

1) Şenay Akay
2) Tuğba Özay
3) Ece Gürsel
4) Deniz Akkaya
5) Doğa Bekleriz
6) Aysu Baceoğlu
7) Tuğba Altıntop
8) Pınar Tezcan
9) Ebru Destan
10) Seçkin Piriler
Yayın tarihi: 16.07.2007
355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.