Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Selma Taran'dan Ayşe'ye tavsiye

Selma Taran'dan Ayşe'ye tavsiye

Ali Taran'ın 21 yıllık kanser hastası eski eşi Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel'e acı tavsiye...

'Ayşe inşallah hasta olmaz Ali beni o yüzden terk etti'
Yazar-şarkıcı Ayşe Özyılmazel ile bugün evlenecek olan Ali Taran'ın 2 hafta önce boşandığı kanser hastası eşi konuştu: Hasta olduğum için terk edildim. Ayşe kendine iyi baksın, kontrollerini ihmal etmesin.

Ünlü reklamcı Ali Taran'la Neco'nun şarkıcı-yazar kızı Ayşe Özyılmazel bugün Bodrum'da nikah masasına oturuyor. Semiramis Pekkan'ın evinde gerçekleşecek düğünde çiftin nikah şahitliğini Necati Akpınar ile gazeteci Hıncal Uluç üstleniyor.

21 yıllık eşi Selma Taran'dan 13 Haziran'da boşanan Ali Taran'ın kısa bir süre sonra evlilik kararı yakın çevresinde şok etkisi yarattı. En çok merak edilen ise bu ilişkinin ne zaman başladığıyla ilgiliydi.

'Ben torunlarımı görmek istiyorum'
Bunun üzerine tüm gözler Ali Taran'ın kanser tedavisi gören eşi Selma Taran'a çevrildi. "Pozitif düşünüyorum, yoksa nasıl ayakta durabilirim" diyen Selma Taran şunları söyledi:

"Allah ikisinin de yolunu açık etsin. Evlendiklerine göre birbirlerini seviyorlar, inşallah mutlu olurlar. Ayşe inşallah hasta olmaz çünkü ben hasta olduğum için terk edildim. O da olmasın, kendine dikkat etsin, muayenesini olsun çünkü çok yaygın bir hastalık bu.

Kadınlar da, gençler de çok olan bir hastalık. Yaşadığımız ortam, stres bu hastalığı tetikliyor. Aslına bakarsanız gelin hanıma iyi niyetli bir uyarıda bulunuyorum, onunla ilgili neden kötü düşüneyim böyle bir şeye benim vicdanım el vermez.

İyi bir insanım, her zaman pozitif düşünüyorum başka türlü nasıl ayakta durabilirim soruyorum size.. Hayata güzel bakmazsanız, amaçlarınız olmazsa bu hastalıkla mücadele edemezsiniz. Ben daha torunlarımı görmek istiyorum, daha yaşamak istiyorum. Çok inançlı da bir insanım, Allah'ıma güveniyorum. Allah kimseye bu hastalığı yaşatmasın. Ama şu an çok iyiyim, oğlum var yanımda arkadaşlarım var her şey daha da güzel olacak."

Ali Taran ve Selma Taran çifti geçen yıl birlikte yaptıkları bir röportajda şunları söylemişlerdi

Ali Taran: Onkoloğumuz Selma'ya, 'Siz en güzel iki hastamdan birisiniz, ama öbür güzel olan hastamı kocası, kanser oldu diye terk etti,' dedi.

Selma Taran: Böyle şeyler çok yaşanıyormuş. İlk gördüğümde Ali'ye çok aşıktım. Şimdi daha çok aşığım. Benimle kanserin her aşamasını yaşadı. Hastanede, karşımdaki yatakta uyudu, dikişlerime kendi elleriyle pansuman yaptı. Birlikte kuşları besledik pencereden...

(Vatan)
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.