Magazin

Selami Şahin'den İrem Derici'ye Büyük Jest!

Selami Şahin'den İrem Derici'ye Büyük Jest!

Selami Şahin, oğlu Lider Şahin'le aşk yaşayan İrem Derici'ye büyük bir jest yaptı...

Şarkıcı Selami Şahin ve Didem Şahin oğlu Lider Şahin ile aşk yaşayan İrem Derici bir dönem 'istenmeyen gelin' ilan edilmişti. Derici, sevgilisinin ailesiyle arasındaki tansiyonu düşürdü.Selami Şahin, oğlu Lider Şahin'le aşk yaşayan İrem Derici'ye, istemesi halinde ücretsiz şarkı verebileceğini söyleyerek büyük bir jest yaptı.

Selami Şahin'in ve Didem Şahin'in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşayan popçu İrem Derici bir dönem 'istenmeyen gelin' ilan edilmişti. Derici, sevgilisinin ailesiyle arasındaki buzları tamamen eritti. Selami Şahin, oğlu Lider Şahin'le aşk yaşayan İrem Derici'ye, şarkı istemesi halinde ücretsiz şarkı verebileceğini söyledi.

"İNSAN OLSUN BAŞIMA TAÇ EDERİM"

Gazetecilerin "İrem Derici'yi nasıl buluyorsunuz?" sorusuna sanatçı, "Kimseyi kendimden büyük ya da küçük görmem. İnsan olsun başıma taç ederim. Kim başarılı iş yapıyorsa gurur duyarım. Onu da halk seviyorsa, Allah yolunu açık etsin" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Mynet

Yayın tarihi: 02.06.2017
2278
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.