Magazin

Seksi yıldızların ilk aşkları!

Seksi yıldızların ilk aşkları!

Gösteri dünyasının kadın yıldızlarının çocukluk dönemindeki ilk aşklarını merak ediyor musunuz?

MacGvyer'ı ateşli buluyormuş
"Cani" yıldızı parlayan Charlize Theron'un ilk aşkı, peçeteden bazuka yapan, gripinden uçak yakıtı üreten kült dizi kahraman Macgyver'ı canlandıran Richard Dean Anderson'mış. Garip ama Oscar'lı oyuncu, 'uslu kahraman' MacGyver'ı çok ateşli buluyormuş: "MacGvyer'ın çok ateşli olduğunu düşünürdüm. Annemin eski çekleriyle oynadığımı ve Charlize MacGyver diye imza attığımı hatırlıyorum."

A-ha'nın tüm üyelerine seviyormuş
Reese Witherspoon'un çocukluğunda kalbinin hızla çarpmasına neden olan tek bir kişi değilmiş. Oscar'lı oyuncu, A-ha grubunun tüm üyelerine birden aşıkmış. Witherspoon, "Gençken çok fazla film izlemedim ama A-ha grubunun bütün üyelerini severdim. Hayatta en sevdiğim grup onlardı" diyor.

Sigara içişine tutulmuş
Pop müziğin seksi yıldızı Mariah Carey, çocukluk yıllarında Matt Dillon'a aşıkmış. Carey; "The Outsiders filmini gördükten sonra Matt Dillon'a aşık oldum. Şu an sigaraya karşı olsam da, onun sigara içişine bayılırdım" diyor.

Şampiyon'un oğluna aşıkmış
"Training Day"de kalçasından kokain çekilen olarak hafızalara kazınan Eva Mendes'in çocukluk aşkı; "Şampiyon" filmiyle tüm dünyayı gözyaşına boğan Ricky Schroeder'mış. Seksi oyuncu "8 yaşındayken Hollywood'daki Yeni Yıl geçidine gittim. Ricky'nin teknesi yanaştı ve ben delirdim. Ona doğru koştum ama güvenlik beni durdurdu!" diyor.

Macaulay Culkin'i tek geçiyor
"Boyfriend" şarkısıyla şöhreti yakalayan ünlü popçu Ashlee Simpson'ın çocukluk aşkı ise "Home Alone" (Evde Tek Başına) serisinin yıldızı Macaulay Culkin. Simpson, Culkin'i çok havalı bulurmuş: "Çocukken Home Alone'daki haliyle Macaulay Culkin'i severdim. Odamda posteri vardı ve onun çok havalı olduğunu düşünürdüm."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.02.2007
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.