Magazin

Seksi mankenden şok açıklama: Kapanabilirim

Seksi mankenden şok açıklama: Kapanabilirim

Podyum dünyasının seksi isimlerinden Nilay Dorsa'dan türbanlılara tam destek.

Üniversitelerde türban tartışmasının yapıldığı bu günlerde, siyasetçi, bilim adamı ve öğrencilerin dışında toplumun 'farklı' kesimlerinden de yorumlar gelmeye başladı.

Seksi manken Nilay Dorsa da bu tartışmaya giren ünlü isimler arasındaki yerini aldı. "Türbana asla karşı değilim. Günün birinde ben de kapanabilirim" diyerek şaşırtan ünlü manken, sözlerini şöyle sürdürdü: Ben nasıl mini etek giyiyorsam, dekolte kıyafetler giyebiliyorsam başörtülü arkadaşlarım da okullarında rahat davranmalı. Türbana asla karşı değilim. Günün birinde ben de kapanabilirim. Ben kararı çok olumlu karşıladım. En azından baş örtülü arkadaşlarım rahatlıkla okullarına girebilecekler artık.

'Türkiye İran olmaz'
'Türkiye İran olur mu?' tartışmasına da el atan Nilay Dorsa sözlerini şöyle tamamladı: Benim babam İranlı. Ben İran şartlarında yaşamadım, Türk kültürüyle yetiştim. Türkiye bir türbanla İran olmaz.
(Vatan)
Yayın tarihi: 26.02.2008
451
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.