Magazin

Seksi hemşire Nurgül

Seksi hemşire Nurgül

Seksi oyuncu Nurgül Yeşilçay hemşire kılığına girdi, ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut'a poz verdi.

Güncellenme tarihi:

18 Mayıs, Cumartesi saat 22:00’de NTV ekranlarında başlayacak olan “Mehmet Turgut’la Falan Filan”ın ilk konukları Nurgül Yeşilçay ve Erdem Yener…

NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI

Her hafta farklı bir konunun ele alınacağı programın ilk bölümünün konusu ise ‘delilik’. Nurgül Yeşilçay’ın hemşire, Erdem Yener’in ise deli rolünde Mehmet Turgut'un objektifine poz verdiği programın Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşen çekimleri, 6 saatten fazla sürdü. Mehmet Turgut’un "Sizi ne delirtir?", "Size göre delilik nedir?", "Yaptığınız en deli şey neydi?", "Delirmekten neden bu kadar korkuyoruz?" sorularını Yeşilçay ve Yener’in delirmeden sabırla yanıtladığı programın çekimleri renkli sahnelere ev sahipliği yaptı.

Sohbet sonrası gerçekleştirilen konseptli fotoğraf çekimlerinde ise; Nurgül Yeşilçay hemşire kostümü giyerken, Erdem Yener deli gömleği giydi. ‘Deli’ rolündeki Erdem Yener'i zapt etmek zor oldu, ancak Nurgül Yeşilçay onu sakinleştirmeyi başardı.

Yayın tarihi: 16.05.2013
628
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.