Magazin

Seksi güzelin en büyük hatası

Seksi güzelin en büyük hatası

Hollywood'un çılgın güzeli Lindsay Lohan, hayatının en büyük hatasının aşık olmak olduğunu açıkladı. Yıldızın en büyük hedefi ise 30'una gelmeden Oscar'ı kazanmak.

Yaptığı çılgınlıklarla bazen Paris Hilton'u bile geride bırakan Lindsay Lohan, sırlarını ve geleceğe dair planlarını açıkladı. "Gerçek aşk, yuvam diyebileceğim bir ev ve 30'una gelmeden Oscar kazanmak istiyorum" diyen seksi oyuncu, 2007 yılından itibaren daha planlı bir yaşama adım atacağını söylüyor. Paparazzilerin peşini bırakmadığı Lohan'ın en büyük isteği ise huzur: "Sürekli kalabalıklar arasında vakit geçirmek cazibesini yitirdi. Artık en mutlu olduğum anlar hiçbir şey yapmadan oturduğum zamanlar". Lohan kendini eleştirmeyi de ihmal etmedi: 'Çoğu zaman gerekenden fazlasını söylüyorum sanki'.

En iyi yaptığı iş alışveriş

En büyük hatası: İlk kez aşık olmak ve bu ilişkiyi berbat etmek. Ama büyüyordum. Başıma gelen en güzel şeydi ancak henüz hazır değildim.

En güzel öpücük: En iyi öpücüğümü aldım mı bilmiyorum.

Aldığı en iyi tavsiye: Annem hep 'İçgüdülerine ve ilk kararına güven' derdi. Bu yüzden çok gereksiz alışveriş yaptığım kesin.

Kızıl saçlı olmak: Herkesten farklı olmak; buna bayılıyorum. Bilinen ilk cadılar kızıl saçlıymış. Sınıfın en hareketlileri de kızıl saçlıdır. Ben bunun en iyi kanıtıyım.

Bir için en ideal yaş: 40... Kendinden en emin olduğun yaş.

Kimin stilist olmak isterdi: Meryl Streep. Ben alışveriş uzmanı olmalıymışım. Diğer işlerde başarısız olursam bu işi yaparım.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.01.2007
314
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.