Magazin

Seksi ajan Anna Türkiye'ye geliyor

Seksi ajan Anna Türkiye'ye geliyor

ABD'de 2010 yılında ortaya çıkartılan Rus casusluk şebekesinin üyelerinden "Kızıl Ajan" lakaplı Anna Chapman, podyuma çıkmak üzere Türkiye'ye geliyor.

Güncellenme tarihi:

ANNA CHAPMAN FOTOĞRAFLARI

ANNA CHAPMAN (VİDEO)

ABD'de 2010 yılında ortaya çıkartılan Rus casusluk şebekesinin üyelerinden "Kızıl Ajan" lakaplı Anna Chapman,podyuma çıkmak üzere Türkiye'ye geliyor.

Anna Chapman, 7-14 Haziran'deAntalya Expo Center'da düzenlenecek olan Dosso Dossi Fashion Show'da podyumda özel bir kostüm giyecek.Anna Chapman, gelmeden önce, Dosso Dossi yetkililerine buradan alacağı paranınMoskova'daki evsiz çocuklar derneğine bağışlanmasını istedi.

Ülkesine iade edildikten sonra kendisini hayır işlerine veren Anna Chapman'ın isteği üzerine alacağı paranın tamamı Moskova'da evsiz çocuklara yardım amacıyla faaliyet gösteren "Gülümseme Hakkı Vakfı" hesabına yatırıldı. Güzel ajanın Antalya'da hangi otelde ve kaç gün kalacağı ise henüz açıklanmadı.

Yayın tarihi: 17.04.2012
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.