Magazin

Sekse en düşkün halk Fransızlar

Sekse en düşkün halk Fransızlar

Durex tarafından 41 ülkede gerçekleştirilen geniş kapsamlı araştırmada, cinsel ilişkiye girme sıklığında Fransızlar 'yılda 137 kez' ile birinci oldu.

İnternet ortamında gerçekleştirilen ve 350 bin kişinin katıldığı araştırmada cinsel ilişkiye girme sıklığının dünya ortalaması yılda 103 olarak hesaplandı. Bu yıl O.K. prezervatif firması tarafından yapılan başka bir araştırmada ise Türkler'in yılda 96 kez cinsel ilişkiye girdiği saptanmıştı. Durex'in listesine dışarıdan yerleştirilmesi durumunda Türkiye bu listede Brezilya ile birlikte 32'inci sıraya yerleşiyor.

Yunanistan ikinci
Durex'in çalışmasında yılda 133 kez cinsel ilişkiye giren Yunanlar, Fransa'nın ardından ikinci olurken, 131 kez sevişen Macarlar ve Sırbistan-Karadağlılar ise üçüncülüğü paylaştı. Bu ülkeleri sırasıyla Makedonya (129), Bulgaristan (128) ve Çek Cumhuriyeti (125) takip etti. Ankette yatağa "en uzak" olan halkın Asya ülkelerinden çıktığı görüldü. Buna göre sonuncu sırada yer alan Japonlar yılda 46, sondan ikinciliği paylaşan Singapur ve Hong Konglular 79, Tayvanlılar ise 80 kez cinsel ilişkiye giriyor.

Ön sevişmede İngilizler
Anketin başka bir bölümünde dünya genelinde ön sevişmeye ayrılan zamanın 19.7 dakika olduğu anlaşılırken, buna 22.5 dakika ayıran İngilizler birinci, sadece 11.5 dakika ayıran Taylandlılar ise sonuncu oldu. En çok orgazm olma rekoru ise Makedonyalılar'ın elinde bulunuyor. Makedonyalılar'ın sadece yüzde 14'ü "orgazm taklidi" yaptığını itiraf ederken, bu alanda da sonuncu sırada bulunan Japonlar'ın yüzde 40'ı ankete göre orgazm taklidi yapıyor.

En seksi ünlüler Pitt ve Jolie
Aynı araştırmada oyların yüzde 21'ini alan Brad Pitt 'en seksi erkek' seçilirken; Johnny Depp yüzde 13'le ikinci; David Beckham ve George Clooney ise yüzde 12'şer oyla üçüncü oldular. Oyların yüzde 18'ini toplayan aktris Angelina Jolie 'en seksi ünlü kadın' seçildi. İkinci Jennifer Lopez olurken, Catherina Zeta-Jones ve Britney Spears üçüncülüğü paylaştı.
Yayın tarihi: 16.10.2004
561
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.