Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seks sektöründe diploma devri

Seks sektöründe diploma devri

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da, seks sektöründe çalışan kadınların işlerini daha iyi yapmalarına yardımcı olmak amacıyla seks enstitüsü açılacak. Kadınlara nasıl kariyer yapabilecekleri, yaşamlarını nasıl daha iyi kılabilecekleri ve becerilerini nasıl ortaya koyabilecekleri anlatılacak.

Sektörde uzun yıllar çalışmış olan ve ''Escort Kraliçesi'' olarak tanınan Elena Vis tarafından açılacağı bildirilen okulda, ağırlıklı olarak kadınlara, işlerini yaparken daha çok para kazanabilmek için neler yapabilecekleri öğretilecek. Verilen bilgiye göre derslerde, bu sektörde çalışan kadınların nasıl kariyer yapabilecekleri, kendi yaşamlarını daha iyi kılabilmek amacıyla kendi değerlerini ve becerilerini nasıl ortaya koyabilecekleri gibi konular da anlatılacak.

Cüzdandan yararlanma dersi için 450 euro
Okulun kurucusu Elena Vis, derslerin konuşmaya dayalı teori şeklinde verileceğini, bu çerçevede, örneğin ''zengin bir adamı keşfedebilmek, onun kalbini kazanabilmek ve cüzdanından daha çok yararlanmak için neler yapılması gerektiğinin'' ayrıntılı olarak anlatılacağını belirtti. Enstitüde ders alacak kadınlardan, bir günlük kurs karşılığı 450 euro alınacak.
356
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.