Magazin

Seks sahnesini ayrı çekelim

Seks sahnesini ayrı çekelim

Bruce Willis, birlikte oynadıkları filmde rol arkadaşı Halle Berry'den "çok etkilendiği için" sevişme sahnesini çekemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Willis ve Berry, ayrı ayrı sahnelerde sevişiyormuş gibi rol yaptılar.

Halle'nin fotoğrafları sağda

Bruce Willis ve Halle Berry'nin başrollerini paylaştığı "Perfect Stranger" filminin çekimleri, seks sahnelerine kadar iyi gidiyordu. Bu sahneler geldiğinde Bruce Willis, "Çok güzel bir kadın, çok etkileniyorum" diyerek rol arkadaşı Halle Berry ile yatakta sevişme rolü yapamayacağını söyledi.

Yapımcılar ve yönetmen, bunun üzerine film setinde yeni bir tekniğe başvurdular. Halle Berry ve Bruce Willis, ayrı sahnelerde sevişiyormuş gibi tek başlarına kıvrandılar, yuvarlandılar. Daha sonra ayrı çekilen bu sahneler, bilgisayar yardımıyla birleştirildi ve tek bir sevişme sahnesi haline getirildi.

Spin Dergisi'ne açıklama yapan bir set görevlisi, "Halle Berry, kendi kendine oynadığı seks sahnesini çok inandırıcı yaptı" dedi. Bruce Willis de yaptığı açıklamada, Halle Berry ile film çevirirken, güzelliği karşısında çok heyecanlandığını itiraf etti ve "Büyüsüne kapılıyorum. Elim ayağım dolaşıyor. Çok güzel bir kadın" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.05.2006
521
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.