Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seks kötü ise ilişki bitsin

Seks kötü ise ilişki bitsin

Erkeklerin hayranlık, kadınların ise gıptayla baktığı güzel yıldız Lindsay Lohan, bir röportajında söylediği "Seks kötüyse ilişki biter" cümlesiyle yeni bir tartışma başlattı.

Biz de aşkın mı seksin mi ağır bastığını, cinselliğin ilişkilerde ne kadar önemli olduğunu ünlü güzellere sorduk.

Aylin Coşkun: Lohan'a katılıyorum
Benim ilişkimi hiç düşünmeden bitirmem için tek sebep ihanet olur. Ancak Lohan bir bakıma doğru söylüyor; sonuçta seks de duygular kadar önemli. Eğer cinsel hayatın gidişatı kötüyse, ilişki uzun ömürlü olmaz.

Ebru Güzel: Bence de seks çok önemli
Seks ilişkide tabii ki büyük önem taşıyor. Kendimize karşı dürüst olmamız gerek; ilişkide tensel uyum kesinlikle çok önemli. Ben de Lindsay Lohan gibi seks kötüyse bir süre sonra ilişkinin biteceğini düşünüyorum.

Nilay Dorsa: O olmadan da mutluluk yakalanır
Ben bu söze katılmıyorum. Arada aşk varsa, seks olmadan da ilişki yürür. Yani insan mutluluğunu seks olmadan devam ettirebilir, sadece dokunmayla bile mutluluğu yakalayabilir; nitekim ben öyle yaşıyorum. Aşk benim için çok daha önemli çünkü... Beraberlikte seks şart değil.

Tuğba Ekinci: Aşk varsa seks de var
İlişki çok uzun yıllardır sürüyor olsa bile, bence eğer aşk kaybedilmediyse cinsellik de devam eder. Kişinin ilişki eskidikçe bakımsızlaşmasına, kendisini bırakmasına karşıyım. Bu noktada zaten sorun başlar. Cinsel hayatta sorun çıkarsa ve kötü bir seks hayatı söz konusuysa o ilişki yürümez.
1082
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.