Magazin

Seks kölesi olmaktan son anda kurtuldu

Seks kölesi olmaktan son anda kurtuldu

Daryl Hannah, genç bir kızken modellik yapmak için gittiği Las Vegas'ta seks tacirlerinin eline düşmekten son anda kurtulduğunu açıkladı. Ünlü oyuncu, kapatıldığı dairenin banyo camından atlayarak seks kölesi olmaktan kurtulmuş.

Splash filmindeki deniz kızı rolüyle şöhreti yakalayan, çekiciliğiyle John Kennedy Jr.'ı bile peşinden sürükleyen bir dönemin seksi yıldızı Daryl Hannah, The Sun gazetesine geçmişinde yaşadığı trajik bir olayı anlattı.

1970'lerin sonunda Los Angeles'ta öğrenciyken Hannah'ya bir albüm kapağına poz vermesi teklif edilmiş. Ünlü olma heyecanıyla teklifi kabul eden Hannah, çekimlerin yapılacağı Las Vegas'a gidince korkunç bir gerçekle karşılaşmış. Kapak çekimleri aslında seks tacirlerinin oyunuymuş. Hannah, kendisi gibi birçok güzel kızla birlikte bir daireye kapatılmış. Ancak Hannah başına gelecekleri erkenden fark edip bir genç kızla birlikte banyonun odasının penceresinden dışarıya atlayarak seks kölesi olmaktan son anda kurtulmuş.

Bu olayın etkisini uzun süre üzerinden atamayan Hannah, şu sıralar küçük bütçeli bir belgesel çekiyor. Belgesel, ABD'ye Doğu Avrupa ve Asya'dan gizlice kaçırılıp seks kölesi yapılan genç kızların dramını konu alıyor. 46 yaşındaki oyuncu, bu belgeselde üzerine dinleme cihazı ve gizli kamera yerleştirip seks tacirlerinin kurduğu tuzakları deşifre etmeyi ve genelevleri dolaşıp zorla hayat kadını yapılanların trajik hikayelerini aktarmayı planlıyor.

Hannah, ayrıca Uluslararası İnsan Hakları Örgütü'nün seks tacirlerine karşı yürüttükleri savaşa da destek veriyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.01.2007
367
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.