Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seks kasedi Adele'in mi?

Seks kasedi Adele'in mi?

Grammy Ödüllü şarkıcı Adele'nin seks kasedi iddialarına açıklama geldi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

İŞTE SAHTE DENİLEN O GÖRÜNTÜLER

İddiaya göre genç şarkıcının eski sevgilisi şarkı sözlerinde ayrılıklarından bahsetmesine kızıp, çektiği kasedi Fransız paparazzi Jean-Claude Elfassi’ye sattı. Elfassi’nin internet sitesinden duyurduğu skandal, Fransa'da yayımlanan magazin dergisi Public’in son sayısında da yer buldu.

Sayfalarında videodan görüntülere yer veren dergi, videonun bir arabanın arka koltuğunda çekildiğini öne sürdü. Dergide yer alan görüntülerde genç şarkıcının yüzünün net bir şekilde görülmesi dikkat çekti. Public, kasedin sızmasının Adele’in eski erkek arkadaşının intikamı olduğunu belirtti. Paparazzi Elfassi ise bir akıllı telefon aracılığıyla çekilen videoyu kısa süre içinde internet sitesinde yayınlayacağını açıkladı.

Avukatlarından 'o değil' açıklaması

Olay üzerine Adele’in avukatlığını yapan Schillings hukuk bürosu bir açıklama yaptı. Schillings 3 milyondan fazla okuyucusu bulunan dergideki görüntüler için, “Adele yazıldığı gibi görüntülerdeki kişi değildir. Bu nedenle yasal işlem başlatacağız“ dedi. Adele birkaç gün önce twitter hesabında, “Paparazzilerden nefret ediyorum” diye yazmıştı.

889
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.