Magazin

Seks filmi satışa çıkıyor

Seks filmi satışa çıkıyor

İspanyol bir koleksiyoner, elinde bulundurduğu Marilyn Monroe'nun seks filmini satışa çıkaracağını açıkladı.

Henüz ünlü olmadan, Norma Jean Baker adıyla çekilen filmi açık artırmayla satışa çıkarmaya hazırlanan koleksiyoner filmin 8 mm versiyonunda olduğunu söyledi.

Koleksiyoner Mikel Barsa Arjantin'in Buenos Aires kentinde yaptığı açıklamada, film için 650 bin dolar istediğini, filmin 6 buçuk dakika uzunluukta olduğunu söyledi.

Filmin 1947 yapımı, siyah beyaz olduğunu söyleyen Barsa, o zamanda Monroe'nin 21 yaşında olduğunu belittti. Barsa 7 Ağustos'ta filmi satışa çıkarmayı planlıyor.

Barsa, aynı filmin 16 milimetrelik versiyonunun on yıl önce satışa sunulduğunu hatırlattı. Barsa, elindeki 8 mm.'lik filmin ise İspanyol bir yönetmene ait olduğunu; o ölünce ailesinin filmi satma yetkisini kendisine verdiğini söyledi.

Ancak bu iddia, Marilyn Monroe uzmanlarınca reddediliyor. Scott Fortner, filmdeki kadının Monroe olmadığını söylüyor. Fortner "Çene aynı değil, dudaklar, dişler aynı değil" dedi.

Monroe'nin geniş bir koleksiyonuna sahip olan Fortner, "Onun birçok elbisesine sahip olara söylüyorum, Monroe ince küçük bir kadındı" dedi. (GAZETEPORT)
Yayın tarihi: 23.07.2011
745
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.