Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seks bağımlısı oldu

Seks bağımlısı oldu

Uzun bir süre rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Lohan'ın bir nemfoman yani aşırı seks bağımlısı olduğu ortaya çıktı.

Çocuk oyuncu olarak şöhrete kavuştuktan sonra çılgın yaşam tarzıyla gündemden hiç düşmeyen Lindsay Lohan, uyuşturucu ve alkol bağımlılığıyla mücadelesinde şimdilik başarıya ulaşmış sayılır. Uzun bir süre rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Lohan, şimdi de bir başka bağımlılıkla savaşmak zorunda. Genç yıldızın bir nemfoman yani aşırı seks bağımlısı olduğu ortaya çıktı.

Kaldığı rehabilitasyon merkezinin tuvaletinde hastalardan biriyle seks yapmakla suçlanan Lohan'ın sürekli geçmişte birliktelik yaşadığı Calum Best, Wilmer Valderrama ve Jared Leto'yla ilgili fanteziler kurduğu, yarı pornografik filmler izleme alışkanlığından bir türlü vazgeçemediği iddia ediliyor.

Rehabilitasyon merkeninin uzmanları uyuşturucu madde kullananlarda böyle bir durumun sık görüldüğünü belirterek "Ancak nemfomani insanlarda duygusal çöküntüler ve kalp kırıklıkları yaratabilir. Bu da hastanın tam kurtuldu diye düşünülürken yeniden uyuşturucuya başlamasını tetikleyebilir" diye konuşuyor.
(Hürriyet)
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.