Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seks antrenörünüz hizmetinizde!

Seks antrenörünüz hizmetinizde!

Spor dallarında taktik ve teknik yöntemler geliştirmek amacıyla görev alan antrenörler yatağımıza da giriyor. Alman "seks antrenörü" Barbara Gold, "oyuncularına" yorgan altı taktikler veriyor, tatmin olmalarını sağlıyor.

Futbol, basketbol, voleybol ve diğer çeşitli spor dallarının antrenörlüğünden sonra, şimdi de "seks antrenörlüğü" ortaya çıktı. Köln kentinde yaşayan Barbara Gold (38), "seks antrenörü" olduğunu belirterek, kadınların cinsel sorunlarına çözüm bulduğunu söylüyor. Gold, Kölner Express gazetesinin İnternet sayfasına yaptığı açıklamada, "Kadınlar bana gelerek, eşleriyle konuşamadıkları cinsel sorunlarını ve tatminsizliklerini anlatıp rahatlıyorlar. Başlangıçta hepsi utanıyor, kızarıyor, ancak konuştukça açılıyor ve tüm cinsel sorunlarını ve isteklerini anlatıyorlar" dedi.

Önemli olan kendini dişi hissetmek
Kadınların iyi bir seks için yatakta "kafalarını boşaltmaları" gerektiğini söyleyen Gold, uygun şartlarda her kadının cinsel tatmine ulaşabileceğini, bunun için sadece penisin büyüklüğünün önemli olmadığını belirtti. Her şeyden önce kadının, kendisini bir dişi gibi hissetmesi gerektiğini ifade eden Gold, "Kadın, kendisini gerçek bir dişi gibi hissederse, daha fazla cinsel enerji saçar" diye konuştu.

Yerde konuş, yatakta seviş!
Gold, cinsel sorunlarını anlatan kadınlar arasında, bağlanmaktan hoşlanan üç çocuklu bir kadınla hiç orgazm olmadığını itiraf eden bir iş kadını ve bir kadınla ilişki kurmak isteyen bir kız öğrencinin de bulunduğunu söyledi. Anne S. (37) adlı bir kadın, Gold'un terapilerinden memnun kaldığını belirterek, "Eşimle daha fazla seks istiyordum. Bunu nasıl başaracağımı bilmiyordum. İsteklerim hakkında konuşamıyordum. Gold ile bunu başarmam kolay oldu. Sadece yerde oturup konuştuk. Başka insanların da bu konularda sorunları olduğunu bilmek insanı rahatlatıyor. Terapiden sonra eve gittiğimde eşim cinsel yaşamımızdaki değişikliğe şaşırdı" dedi.
Yayın tarihi: 29.12.2003
459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.