Magazin

Sekiz yıllık aşka Paris'te imza

Sekiz yıllık aşka Paris'te imza

Müjde Ar, dün akşam Paris Başkonsolosluk rezidansında dün akşam düzenlenen sade bir nikah töreniyle 8 yıldır birlikte yaşadığı politikacı Ercan Karakaş ile evlendi.

Film sanatçısı Müjde Ar, dün akşam Paris Başkonsolosluk rezidansında dün akşam düzenlenen sade bir nikah töreniyle 8 yıldır birlikte yaşadığı eski politikacılardan Ercan Karakaş ile evlendi. Nikahı, Paris Başkonsolosu Aydın Sezgin kıydı.

Müjde Ar'ın şahitliğini Radikal Gazetesi yazarı Profesör Doktor Hasan Bülent Kahraman, Ercan Karakaş'ın şahitliğini ise Almanya'daki Türkiye Araştırmalar Vakfı Başkanı Faruk Şen yaptı.

Törende Müjde Ar'ın annesi Aysel Gürel, kız kardeşi Mehtap Ar, Paris Büyükelçisi Uluç Özülker, Paris eski Büyükelçisi Sönmez Köksal ve eşi Filiz Akın Köksal, Erkan Özerman ve yayıncı Erdal Öz de hazır bulundu. Anne Aysel Gürel, damadına, 'Dudağından öp... dudağından öp..' diye seslenince Faruk Şen 'Nasıl olsa öpmüştür' diye takıldı. Aysel Gürel, 'Hayır, bizim ailede nikahtan önce böyle şeyler olmaz' diyerek espriyle yanıt verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.05.2005
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.