Magazin

Seki yine terk etti

Seki yine terk etti

Jürisi olduğu yarışmanın kanalını karıştıran, buna gülen seyirciye "sazan" diyen Deniz Seki, "Star Avı"nı da bırakıp gitti.

Deniz Seki'nin fotoları sağda

Deniz Seki, Popstar adlı yarışmada yaptığı gibi, jüri üyesi olarak görev aldığı "Star Avı"nda da salonu terk etti. atv'de yayınlanan "Star Avı" adlı yarışmanın önceki gece ekrana gelen ilk canlı yayını Deniz Seki açısından talihsiz başladı. Canlı yayında Erol Köse, Ercan Saatçi ve Deniz Seki'nin sorumluluklarını üstlendiği üçer şarkıcıdan oluşan üç grup yarıştı.

Gafa 'sazan' maskesi!
Deniz Seki için talihsizlikler zincirinin ilk halkası "Star Avı"nın yayınlandığı televizyon kanalını karıştırması oldu. Seki'nin "Bizi Star TV ekranları karşısında izleyenler" demesi salonda kahkahalara yol açtı. Deniz Seki, "Şaka yaptım. Salonda bayağı sazan varmış" diyerek durumu düzeltmeye çalışınca salondaki kahkahaların yerini "yuh" sesleri aldı.

Sunucuların, seyirci oylarını açıklamaya başlamasıyla da olanlar oldu. Sona kalan iki adayın Deniz Seki'nin grubundan olması şarkıcıyı fena halde kızdırdı. Sunucuların, iki adaydan elenecek ve kalacak olanı, jürinin belirleyeceğini açıklamasına da tepki gösteren Seki, oy vermedi. Erol Köse ile Ercan Saatçi, yarışmada kalması için oylarını Gamze'den yana kullanınca Deniz Seki'nin favori adayı Alp elendi.

Seki, "Böyle saçmalık olmaz. Bu yarışmaya inancım kalmadı. Cezam neyse çekmeye, benim ve yarışmacıların tazminatlarını Medyapım'a ödemeye hazırım. Halkoylamasının gerçekliğine inanmıyorum" diyerek stüdyoyu terk etti.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 30.04.2006
471
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.