Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şehrazat benden çok daha zor bir kadın

Şehrazat benden çok daha zor bir kadın

Bergüzar Korel, canlandırdığı karakterle örtüşen yanlarının bulunduğunu ancak Şehrazat'ın çok daha zor bir kadın olduğunu söyledi.

"Binbir Gece" dizisindeki Şehrazat rolüyle ünlenen Bergüzar Korel, canlandırdığı karakterle örtüşen yanlarının bulunduğunu ancak Şehrazat'ın çok daha zor bir olduğunu söyledi.

Şehrazat karakteriyle özdeşleştirilen, kendisi de bu karakterle örtüşen yanlarının olduğunu belirten Bergüzar Korel "İlk başlarda 'bu tarz bir kadın nasıl davranmalı, tepkilerinin şiddeti ne olmalı' diye çok fazla düşünüyordum. Açıkçası Şehrazat kadar prensip sahibi, düzgün bir kadın modeli olmak zor. Örtüşen yanlarımız var tabii, ama dediğim gibi o çok daha zor bir kadın" dedi.

Önceleri özel hayatında bu karakterin etkisinde kaldığını da itiraf eden güzel oyuncu "İlk başlarda Şehrazat karakteri benim özel hayatımdaki duruşumu daha fazla etkiliyordu. O zamanlar ben Şehrazat'ı oynuyordum, şimdi ise Şehrazat'la oynuyorum" diye konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
226
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.