Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seda'dan Saba'ya 'popolu' gönderme

Seda'dan Saba'ya 'popolu' gönderme

Seda Sayan, daha önce kendi yaptığı programın sunucusu Saba Tümer'i çok kızdıracak bir laf etti.

Güncellenme tarihi: 21.03.2012

Beyaz TV de her sabah 'Beyaz'ın Sultanı' programıyla ekrana gelen Seda Sayan, aynı saatlerde Show TV'de program yapan Saba Tümer için dikkat çekici yorumlarda bulundu.

"Beyazın Sultanı" programıyla her sabah Beyaz TV de izleyicilerine 'günaydın' diyen sanatçı Seda Sayan, Show TV de program yapan başarılı sunucu Saba Tümer'e deyim yerindeyse yerden yere vurdu.

Esra Erol ile Müge Anlı'yı ayrı tuttu

Sabah kuşağında kendisinden sonra program yapan hiç kimsenin ekrana bir yenilik katmadıklarından dem vuran Seda Sayan; Esra Erol ve Müge Anlı'yı ayrı tuttu:
"Esra Erol bir program başlattı, şimdi herkes onun gibi evlilik programları yapıyor. Müge Anlı başka bir şeye girdi, katil kim gibi bir program yapıyor. Yiğidi öldür hakkını yeme. başka bir şey yapıyor. Niye acaba gündüz kuşaklarında Seda Sayan'ın yaptığından başka bir şey yapan yok. Ve bu programları yapanlar, Petek Dinçöz hariç neden Allah senden razı olsun demedi? Bir tek Petek dedi."

Armağan Çağlayan da kurtaramadı

Bu sözlerin üzerine araya giren Armağan Çağlayan'ın "Saba Tümer'in de formatı farklı sayılır" sözlerine ise ilginç bir yanıt verdi Seda Sayan:

"Yoo benim orada bıraktığım şekilde devam ettiriyor. Yapımcımız aynıydı. Caner Erdem bana da aynı programı yaptırıyordu. Saba kilosundan kalkamadığı için masanın başında oturuyor... Zayıfladı ama o arkadaki kaldı"

(Gazeteport)

549
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.