Magazin

Seda Sayan'dan Erol Köse'ye 'medya' yasağı

Seda Sayan'dan Erol Köse'ye 'medya' yasağı

Seda Sayan, twitter'da çıplak fotoğraflarını paylaşıp kendisine hakaret eden yapımcı Erol Köse'ye şimdi de medya yasağı kararı çıkarttırdı.

Güncellenme tarihi:
Sayan geçen ay Köse'nin 80'li yıllarda çektirdiği çıplak pozlarla twitter'dan kendisine örtülü şantaj yaptığını belirterek 100 bin TL'lik hakaret davası açmıştı. Ardından Sayan, avukatı Şeyda Yıldırım aracılığıyla Köse'nin twitter'da kendisiyle ilgili tweet atmasını engellemek için tedbir kararı aldırdı. Ancak Köse, Sayan'la ilgili tweet atmaya devam etti. SEDA SAYAN FOTOĞRAFLRI İÇİN TIKLAYIN Sayan'ın avukatı Yıldırım şimdi de 9. Asliye Hukuk Mahkemesi'nden Köse'nin internet ortamı ile yazılı ve görsel medya araçlarında Sayan aleyhine yayın yapmasının tedbir yoluyla durdurulması kararı çıkarttırdı. "Motor" davası "Adını Feriha Koydum" dizisinin Hande'si Ceyda Ateş de Köse'ye "Buzda Dans"taki rakiplerinden Önder Bekensir ile aşk yaşadığını iddia edip "Tam motor çıktın be kuzu" şeklinde tweet attığı için dava açacağını açıkladı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 17.11.2011
522
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.