Magazin

Şebnem'i defileye kim aldırmadı?

Şebnem'i defileye kim aldırmadı?

Şebnem Schaefer, önceki gece gerçekleşen Cavalli defilesinde davetiyesi olmadığı gerekçesiyle içeri alınmadı.

Kapıdan dönen Schaefer, meslektaşlarından dert yandı: "İçeri girişimi de bir manken engelledi. Ama mücadele edeceğim."

Davetiyeniz olmadığı halde neden defileyi izlemeye gittiniz?
Hayatımda ilk kez konuk olarak bir defile izlemek istedim. Bunun için de menajerim organizasyon şirketini aradı. Zaman kısıtlı olduğu için davetiye yerine, adımı davetli listesine yazacaklarını belirtiler. Ben de otele gittim ama listede adımın olmadığını söylediler.

Giremezsiniz dediklerinde ne hissettiniz?
Sonuçta hazırlanıp, defile izlemeye gelmiştim. Kapıdan döndürülmek gerçekten çok kötü.

Bunu neden yaptılar?
Benim içeri girmemi özellikle engellemişler. Bunu daha sonra otel yetkililerini ve organizasyonu arayarak öğrendim. Mankenlerden biri benim girmemi istemedi.

Kim bu meslektaşınız?
Adını söylemek istemiyorum. Çünkü konuştukça üzerime geliyorlar. Haklıyken haksız oluyorum. Bugüne kadar hep tepki aldım. Bu kez susacağım.

Neden meslektaşınız böyle bir şey yapsın?
Türkiye'de mankenler beni sevmiyor. Çünkü ben saf birisiyim. Dürüst olduğum, herşeyi konuştuğum için beni aralarına almıyorlar. Saygılı ve kibar insanları sevmiyorlar. Ezmeye çalışıyorlar. Beni istemediklerini biliyorum.

Sizi istemeyen, sevmeyen insanların arasında ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Sonuna kadar mücadele edeceğim. Kesinlikle yıkılmayacağım. Sonuçta ben bu işten para kazanıyorum.Onlar beni istemese de mücadeleme devam edeceğim. Sadece bu tarz olaylar değil, işlerimi de kesmeye çalışıyorlar. Bunu bilerek ve isteyerek yapıyorlar.
(Vatan)
Yayın tarihi: 02.03.2008
194
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.