Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şebnem uzlaşmaya yanaşmadı

Şebnem uzlaşmaya yanaşmadı

Manken Şebnem Scheafer, kendisine bir magazin programında yaptığı açıklamalarla hakaret ettiğini iddia ettiği eski nişanlısı Şenol İpek'le uzlaşmayı kabul etmedi.

Şebnem Scheafer, yeni TCK'nin getirdiği uzlaşma hükümleri nedeniyle şikayetçi olduğu Şenol İpek ile uzlaşıp uzlaşmayacağı konusunda beyan vermek için dün İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na çağırıldı.

Annesi ile birlikte İstanbul Adliyesi'ne gelen Şebnem Scheafer, Şenol İpek hakkında yayın yoluyla hakaret suçundan açılan soruşturmayı yürüten Basın Savcısı Nurten Altınok'a uzlaşmayı kabul etmediğini ve şikayetinin sürdüğünü söyledi.

Avukatı aracılığıyla Şenol İpek'in konuştuğu programa ilişkin görüntüleri de sunan Şebnem Scheafer, adliye çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Bu arada savcılık, askerde bulunan Şenol İpek'in uzlaşma konusundaki beyanının alınması için Ankara Savcılığı'na talimat gönderdi.
(Hürriyet)
203
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.