Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şebnem Şenol'u aldattı mı?

Şebnem Şenol'u aldattı mı?

Şenol İpek, Şebnem Schaffer'ın kendisini Almanya'da 'Müthiş Türk' olarak anılan işadamı İlhan Doğan'la aldattığını iddia etti.

Şebnem'in harika fotoları sağda

Şenol İpek-Şebnem Schaffer cephesinde sular durulmuyor. Önce Şebnem "Bakireyim. Şenol paramı yedi" dedi. Sonra Şenol 'Aylarca evimde kaldı. Ben aseksüel miyim? Asıl o paramı yedi" açıklamasını yaptı.

'Aldattı' iddiası
Birbirlerine hakaret davası açan çiftin şimdilerde ihanet nedeniyle ayrıldıkları konuşuluyor. İddiaya göre Şebnem, Almanya'da yaşadığı günlerde nişanlısına bir tanıtıma katılacağını ve telefonunun hızlı trenle gideceği için kapalı olacağını söyler. Birkaç saat sonra da "Bu akşam burada kalacağım. Otelde telefon çekmiyor" der.

İtiraf etmiş...
Ancak İstanbul'daki Şenol kuşkulanır ve Almanya'ya gider. Sevgilisinin telefonunda Almanya'da 'Müthiş Türk' olarak tanınan işadamı ilhan Doğanla mesajlaşmalarını yakalar. Bunun üzerine bir kavga patlak verir. Ardından Şebnem tanıtıma Doğan'la gittiğini itiraf eder. Şenol'un yakaladığı mesaj ve fotoğrafları mahkemede delil olarak sunacağı öğrenildi.
297
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.