Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şebnem Schaffer sessizliğini bozdu

Şebnem Schaffer sessizliğini bozdu

Bir süre önce ayrılan Şebnem Schaffer ile Şenol İpek arasındaki söz düellosu sürüyor.

Geçtiğimiz günlerde eski sevgilisinin kendisini parasız kaldığı için terkettiğini söyelen İpek, "Para bitince aşk da bitti. Zaten evlenseydik çok geçmeden boşanırdık. Çünkü onun istekleri bitmek bilmiyordu" deyince ünlü mankeni fena kızdırdı.

"Benim paraya ihtiyacım yok"
Eski sevgilisini yalanlayan Schaffer ise şunları söyledi: "Benim kimsenin parasına ihtiyacım yok. Çünkü annemle bankada biriktirmiş olduğumuz paramız var. Bugüne kadar ne o benim paramı ne de o ben onun parasını yedim. Ayrıca bana aldığı bazı hediyeler var. Ancak onların değeri anlatıldığı gibi fazla değil. İstiyorsa onların parasını bile geri verebilirim" dedi.

"Eli elime değmedi"
Şebnem Schaffer ayrıca İpek'in elinin eline değmediğini de belirterek şöyle devam etti: "Şenol'un eli elime değmedi. Ona bu konuda ne kadar teşekkür etsem az. Benimle cinsel ilişkiye girmek için hiç ısrarcı olmadı. Bu ilişkiye başlarken bakireydim. İlişki bitti yine bakireyim".
289
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.