Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şebnem Schaefer stüdyoyu terketti

Şebnem Schaefer stüdyoyu terketti

Esra Ceyhan'ın hazırlayıp sunduğu "Esra Ceyhan"lanın bugünkü programına katılan Şebnem Schaefer, stüdyoyu terk etti.

Özel hayatıyla gündemden hiç düşmeyen Şebnem Schaefer programını ilk bölümünde yaşadığı aşklarla ilgili olarak açıklamalar yaptı.

Çok yanlış insanlarla birlikte olduğunu söyleyen güzel manken bundan sonra erkek arkadaşlarını seçerken daha dikkatli olacağını söyledi. Şebnem Schaefer ilerleyen dakikalarda annesiyle olan ilişkisine de açıklık getirdi.

Medyada sürekli annesinin tesirinde kaldığına dair çıkan haberleri reddeden Schaefer annesini çok sevdiğini ve onunla arkadaş gibi olduklarını belirtti. Ancak stüdyodaki seyirciler ve canlı yayına bağlanan telefonlarda Şebnem Schaefer'ın annesiyle olan ilişkisinin eleştirilmesi güzel mankeni çileden çıkardı.

Anne Lale Schaefer'ın "Türk kadınları dayağı hak ediyor" şeklinde bir açıklama yaptığı iddia ediliyor. "Bununla ilgili açıklama yapar mısın" denilmesi üzerine çok sinirlenen Şebnem Schaefer hiçbir açıklama yapmadan stüdyoyu terk etti.

Bugüne kadar kadınlara uygulanan şiddetin her zaman karşısında duran Esra Ceyhan ve ekibi Şebnem Schaefer'dan en azından bu konuyla ilgili bir cevap beklediklerini belirtmelerine rağmen Şebnem Schaefer programa katılmayacağını söyledi.
(Hürriyet/Kelebek)
414
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.