Magazin

Şebnem boşanmayacak!

Şebnem boşanmayacak!

Boşanmak için avukatlarına vekalet veren Ezel Akay ile Şebnem Dönmez'in yeniden bir araya geleceği konuşuluyor.

İki yıl önce evlenen yönetmen Ezel Akay ile oyuncu Şebnem Dönmez'in evliliklerinde bir süredir sıkıntı yaşanıyor. Birbirlerini çok seven ancak aynı ev içinde olduklarında sürekli tartışan ikiliden Ezel Akay, evden ayrılarak Etiler'de yeni bir daireye taşınmış, Şebnem Dönmez ise Sarıyer'de, bahçesinde evlendikleri evde yaşamaya devam etmişti.

Dört aylık ayrılığın ardından boşanmaya karar veren çiftin, yeniden bir araya geleceği konuşuluyor. Avukatına vekalet verdikten sonra 8 yaşındaki oğlu Hasan'la birlikte Bulgaristan'ın ünlü kayak merkezi Pamporova'ya tatile giden Akay, "Boşanma işlemlerini başlattığımız doğru ama bundan sonrası için bir şey söyleyemem. Daha hiçbir şey belli değil" dedi. Şebnem Dönmez ise, "Bugüne kadar özel hayatımla ilgili hiç konuşmadım. Bu bir strateji de değil. Özel hayatımda bir şeyler olduğu doğrudur ama bugünden sonra ne olacağını hiç bilemeyiz" dedi. Çiftin, ayrı olmalarına rağmen sürekli mesajlaştıkları, birbirlerine özlemlerini dile getirdikleri öğrenildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.02.2007
295
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.