Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Şebnem artık bakire değil!'

'Şebnem artık bakire değil!'

Eski nişanlısı Şenol İpek'ten ayrıldıktan sonra, doktordan aldığı raporla bakire olduğunu söyleyen Şebnem Schaefer'ın son sevgilisi İlhan Doğan "Artık ortalara çıkıp, 'ben bakireyim' raporları gösteremez" dedi.

Schaefer'in seksi pozları sağda

Şebnem Schaefer, geçtiğimiz yıl sevgilisi Şenol İpek'ten ayrılınca "Beni beyaz gelinlik giyebilecek kadar temiz bıraktığı için teşekkür ederim" demiş, İpek de bunun üzerine, "Terziye ölçüyü verirsin, elbiseyi diker. Bazıları da 'namus' gerekçesiyle kızlık zarını diktirir" diye yanıt vermişti. İkilinin açıklamalarıyla ortalık bir anda karışmış, olay günlerce magazin basının gündeminden düşmemişti. Hatta Schaefer o günlerde annesi Lale Hanım'la beraber Almanya'ya giderek, ellerinde bakire olduğunu ispatlayan raporla geri dönmüş, rapor gazetelerde yayımlanmıştı.

Aradan bir yıl geçti, "Bakirelik tartışması" yeniden alevlendi. Şebnem Schaefer'ın geçtiğimiz haftalarda Antalya'da Nevzat Bektaş adlı bir gençle havuzda yüzerken yakalanması, eski defterlerin yeniden açılmasına neden oldu. Aldatılmayı hazmedemeyen İlhan Doğan, eski sevgilisi için ağır konuştu ve şunları söyledi: "Şebnem benim hayatımda belli kariyere ulaşması için çaba sarf ettiğim birisiydi. Kulağıma çok şey geliyordu. Son olarak havuzda yakalanması bardağın taşmasına neden oldu. Artık ortalara çıkıp, 'ben bakireyim' raporunu gösteremez. Bu iş buraya kadar. Ayrıldım çünkü, imajımı zedeledi. Çok fevri davranan, bencil, egoist birisi. Eğer aklını kullanmış olsaydı, onu dünya starı yapacaktım. Bunu değerlendiremedi. Böyle bir insanı artık hayatımdan sildim attım..."

Şebnem Schaefer ile İlhan Doğan, geçtiğimiz günlerde ünlü mankenin bir havuzda başka bir erkekle yüzerken görüntülenmesi üzerine ayrılmıştı.
(Hürriyet)
326
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.