Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Scarlett'in seksiliği tescillendi

Scarlett'in seksiliği tescillendi

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson, erkek dergisi FHM'nin, okuyucuları arasında düzenlediği "Dünyanın En Seksi 100 Kadını" listesinde bir numarada yer aldı.

Genç yıldızın fotoları sağda

"Match Point" ve "Lost in Translation" gibi filmlerin 21 yaşındaki başarılı oyuncusu, seksi olduğunu duymanın, bir kadının bilmek istediği en güzel şeylerden birisi olduğunu belirterek, "Bu büyük iltifat için FHM okurlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Angelina ikinci oldu
Listede 2. sırada yer alan geçen yılın birincisi ünlü oyuncu Angelina Jolie'yi, Jessica Alba, Jessica Simpson, Keira Knightley, Halle Berry, Jenny McCarthy, Maria Sharapova, Carmen Electra ve Teri Hatcher izledi.

Johansson, geçen yılki listede 9. sırada yeralmıştı. Derginin ABD Başeditörü Scott Gramling, yaptığı açıklamada "Scarlett Johansson, ilginç bir biçimde okuyucularımızın dikkatini çekti. Ses tonu ve çarpıcı güzelliğinin bunda payı büyük olsa da, yansıttığı kendine güveni de unutmamak gerekir" diye konuştu.
Yayın tarihi: 28.03.2006
317
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.