Magazin

Scarlett Johansson aşık oldu

Scarlett Johansson aşık oldu

Scarlett Johansson, The Black Dahlia filminde cüretkár sahnelere imza attığı yakışıklı aktör Josh Hartnett ile büyük bir aşk yaşadığını açıkladı.

Brian De Palma'nın yönetmenliğini üstlendiği, James Ellroy'un aynı adlı ünlü romanından uyarlanan The Black Dahlia (Siyah Lale) filmi, büyük bir aşkın doğmasına neden oldu. 15 Ocak 1947'de Los Angeles'ta işkence edilerek öldürülmüş genç bir kadının cesedinin bulunmasıyla başlayan büyük insan avını konu alan filmde, Josh Hartnett, dedektif Dwight Bleichert'i, Scarlett Johansson ise onun geçmişi karanlık eşi Kay Lake'i canlandırıyor.

İlk kez filmin çekimlerinde tanışan ikili, filmin Venedik Film Festivali'nde düzenlenen galasında samimi pozlarıyla dikkatleri çekmişti. İkilinin aşkları Scarlett Johansson'ın "The Black Dahlia benim için ayrı bir özelliğe sahip. Aradığım aşka bu film sayesinde kavuştum" açıklamasıyla resmiyet kazandı. Söylentilere bakılırsa büyük aşk, masa üstündeki ünlü sevişme sahnesiyle başlamış.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.10.2006
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.